Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Turystyka rodzinna

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
  • Typy
  •  
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 01.06. - 17.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 

Turystyka rodzinna

Turystyka nie musi być zabawą tylko dla dorosłych, ale dobrze bawić mogą się także dzieci.

Rodzice z pewnością potwierdzą, że nielada wyzwaniem jest zmęczyć pociechy. Bajkowa ścieżka, magiczny las, ścieżka w koronach drzew lub szlaki edukacyjne pełne przygód i gier, z pewnością zainteresują dzieci.

Bajkowa wędrówka po Karyntii.

Nad jeziorem Ossiacher See znajduje się Imperium Króla Leśnych Duchów, pełne rzeźbionych postaci, placów zabaw i zapierająca dech w piersiach okolica. Droga w obie strony zajmuje godzinę, przydatnym punktem jest Stoichart Hütte, gdzie można zaparkować autem. Niedaleko jeziora Millstätter See można wybrać się na 3 km długą wyprawę do smoczej jamy. Częścią wycieczki jest wiszący most, ma on długość 175 metrów, a do tego czarodziejska przejażdżka, postacie z bajek i różne place zabaw.

Przechadzka z przyjaznym osiołkiem Juppim w Tyrolu.

W dolinie Alpbachtal można wybrać się na pełną przygód trasę, gdzie na dzieci czekają różne zagadki, ścianka wspinaczkowa, indiański namiot, chodzenie po palach, brodzenie w wodzie i nawiedzone bagno. Spacer trwa 1,5 godziny i można przejechać także wózkiem.

Ścieżki przyrodnicze i ścieżki zdrowia w Salzburgu.

W Leogang mieści się piesza trasa nawiązująca tematem do powrotu do natury z 25 przystankami. Przejście trwa około półtorej godziny. W Flachau polecamy ścieżkę zdrowia z mnóstwem zagadek i gier. Punktem wyjścia i zarazem punktem końcowym jest Waldgasthof, trasa trwa 1 - 2 godziny. W Russbachu czeka na Ciebie górski świat Brunei. Możesz sprawdzić się na leśnej huśtawce, wieży wspinaczkowej, gigantycznej zjeżdżalni lub poćwiczyć równowagę na belce.

Przejście przez korony drzew w Styrii.

W Rachau przy Knittelfeldu znajduje się największa trasa w koronach drzew w Europie. Ma długość 2,7 km i jest umieszczona 20 metrów nad ziemią. Dzieci mogą wypróbować swoją zręczność balansując na drewnianej kładce lub rzucając do celu. W drodze powrotnej możesz wybrać zjazd ze zjeżdżalni o długości 32 m lub wybrać ścieżkę edukacyjną, która informuje o życiu miejscowych ptaków.