Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

KILKA SŁÓW O NAS

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
  • Typy
  •  
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 22.06. - 07.09.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 KILKA SŁÓW O NAS


Biuro podróży LUDOR zostało założone w Republice Czeskiej w 1991 roku, od 2003 roku działa także oddział na Słowacji, a w Polsce działamy już od 2008 roku.


WŁOCHY są bardzo bliskie naszemu sercu i ten kierunek towarzyszy nam od początku naszej działalności. Oferujemy naprawdę szeroki wybór letnich pobytów, w każdym zakątku Włoch, włącznie z wyspami, wybrzeżem, centrum kraju, jeziorami i górami. Ponieważ Włochy są pięknie nie tylko latem, poszerzyliśmy naszą ofertę o pobyty zimowe. Tutejsze nasłonecznione góry oferują świetnie warunki dla narciarzy.


Po upływie kilku lat urzekła nas także AUSTRIA swoją perfekcyjnie przygotowaną zimową ofertą narciarską oraz przepiękną przyrodą i krystalicznie czystymi jeziorami latem. Niewątpliwie zaletą obu krajów jest przystępna odległość z Polski. Dzięki świetnej sieci autostrad Austrię jak i Włochy mamy dostępne jak na dłoni.


Organizujemy pobyty zarówno dla klientów indywidualnych, tak i dla grup w każdym wieku. Wiemy, gdzie znajdziesz idealną przestrzeń do aerobiku lub doradzimy szereg innych atrakcji sportowych.

Miejsca pobytów i różnorodność zakwaterowania są dostosowane do różnorodnej grupy klientów, którzy korzystają z naszych usług – rodziny z dziećmi, pary, grupy młodych osób i seniorzy.


Nasza oferta oparta jest o dojazd własny klienta. Do dokumentów podróżnych dołączamy wszelkie informacje potrzebne przy podróży samochodem: mapki dojazdu, opłaty za autostrady, informacje drogowe itp.


Na pewno uda Ci się wyszukać coś odpowiedniego na naszej stronie. Możesz łatwo znaleźć zakwaterowanie zgodnie z wprowadzonymi parametrami. Jeżeli mapa ułatwi Ci wybór, na naszej stronie możesz szukać ofert także według mapy regionów. Jeżeli sam nie znajdziesz wymarzonego miejsca pobytu, masz specjalne życzenia lub nie jesteś pewnien swojego wyboru – napisz do nas. Chętnie pomożemy znaleźć Ci zakwaterowanie zgodne z Twoimi życzeniami!


Pobyt możesz zamówić bezpośrednio na naszych stronach www.e-wlochy.pl, austria.ludor.pl


Współpracujemy także z biurami podróży na terenie całej Polski. Pod adresem e-mail: biuro@e-wlochy.pl chętnie doradzimy najbliższe współpracujące z nami biuro podróży.


Największą nagrodą i siłą napędową dla nas jest pozytywna reakcja naszych klientów na wakacje spędzone za pośrednictwem biura podróży LUDOR. Grupa stałych klientów z roku na rok powiększa się.


Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do tej rodziny dołączysz także TY!Siedziba biura:

Cestovní kancelář Ludor spol. s r.o.
náměstí Svobody 484
696 62 Strážnice

Adres do korenspondencji w Polsce:

Biuro podróży Ludor - oddział w Polsce
ul. Wałowa 51
44 - 300 Wodzisław Śląski
NIP:5263026471
KRS:0000369555
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS

Rezerwacje i zapytania:

E-mail: biuro@e-wlochy.pl
Tel.: 32 720 60 56

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00