Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Wakacje na rowerze w Austrii

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
  • Typy
  •  
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 

Wakacje na rowerze w Austrii

Austria to raj dla rowerzystów.

Do dyspozycji wiele przygotowanych ścieżek rowerowych i tras, ale także niezliczone naturalne szlaki. Propozycja dla wszystkich grup wiekowych, od dzieci aż po seniorów. Możesz wybrać pomiędzy łagodnymi trasami wzdłuż jezior czy rzek lub bardziej wymagające tereny wiodące przez góry.

Wygodnie w pobliżu jezior.

Dla rodzin z dziećmi i mniej wprawionych rowerzystów polecamy korzystanie z tras wokół jezior. Ścieżki mają łagodne wzniesienia i jednocześnie możesz w każdej chwili odświeżyć się w wodzie. Przykładowa taka trasa prowadzi wzdłuż Jeziora Nezyderskiego. Liczny ona 130 km. Po drodze możesz zatrzymać się w lokalnej restauracji lub winiarni.

Aktywnie w górskim terenie.

To niewiarygodne przeżycie dotrzeć na szczyt górski, a potem cieszyć się długim górskim zjazdem. Wspinanie się na szczyt nie musi już teraz dotyczyć tylko osób z wysoką kondycją fizyczną. Dzięki rowerom elektrycznym szczytem górskim może cieszyć się dosłownie każdy. Szczególnie polecamy Tyrol, gdzie do dyspozycji 5.000 kilometrów ścieżek rowerowych. Możesz także skorzystać z wyciągów. Rowerzyści mogą korzystać z około 50 wyciągów w całym Tyrolu.