Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Narty Austria zima 2024-2025

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
Austria zima
Wyjedź na narty do Austrii
 
Zakwaterowanie w całej Austrii
Stabilna pozycja na rynku - jesteśmy do Państwa usług już 25 lat
Zawsze możesz na nas polegać z wyborem wakacji według swoich potrzeb
Kochamy Austrię i chcemy, byście ją również polubili
Zamówienie możesz zrealizować własnoręcznie w domu
 


WYBRANE OFERTY NA ZIMOWE WAKACJE DO AUSTRII

Austria
Zimowe wakacje w Austrii zachwycą Cię … Nowoczesne ośrodki narciarskie, świetne warunki śniegowe, liczne słoneczne dni, smaczna kuchnia i typowa gościnność to tylko ułamek tego, czym zachwyci Cię Austria. Całą atmosferę podkreślają malownicze wioski górskie z typową architekturą, śliczna przyroda i miejsca o światowej sławie pełne kultury i historii.
Austria
Austria jest rajem dla wszystkich, spodoba się tutaj wprawionym narciarzom, ale także początkującym, snowboardzistą i miłośniką kultury i dobrego jedzenia. Do dyspozycji świetnie przygotowany trasy zjazowe i trasy biegowe. Sprawdzone szkoły narciarskie zadbają o tych najmłodszych wówczas dorośli będą mogli odpocząć w jednym z barów apré ski z lampką wina lub z lokalnym kieliszkiem sznapsa. Bezsprzeczną wygodą jest położenie wprost przy granicy z naszymi sąsaidami z Republiki Czeskiej, dzięki świetnemu połączeniu autostrad Austria dostępna jest jak na dłoni.
Austria
Austria to doskonały wybór dla każdego! Dla wymagających narciarzy polecamy ośrodki narciarskie LECH, KITZBÜHEL, ST. ANTON lub MAYRHOFEN. Rodziny z dziećmi docenią dobrze wyposażone ośrodki i świetnie przygotowane trasy w BRIXEN IM THALE, OBERGURGL lub SERFAUS… Dla narciarzy biegowych polecamy SEEFELD, GALTÜR lub RAMSAU. A o ile nie preferujecie sportów zimowych możecie spędzić przyjemne chwile w eleganckim WIEDNIU, Mozartowym SALZBURGU lub historycznym GRAZU.