Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Oferta specjalna - JAZDA NA NARTACH NA LODOWCU

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
ludor

JAZDA NA NARTACH NA LODOWCU


 

Na śnieg nie musisz czekać aż do zimy, austryjackie lodowce oferują świetne warunki narciarskie przez cały rok. Podczas, gdy za oknem jeszcze jesienna pogoda Ty możesz cieszyć się już zimowymi atrakcjami. Brak kolejek, świetne warunki, dookoła cisza, słychać tylko szum nart zjeżdżających po śniegu.

Dla prawdziwych entuzjastów narciarstwa, którzy nie mogą się już doczekać jazdy, polecamy lodowiec Hintertux, który jako jednyny w Austrii oferuje możliwość jazdy na nartach 365 dni w roku! Dysponuje ponad 90 km tras zjazdowych, które zaspokoją wszystkich narciarzy, to także raj dla snowboardzistów. Mieści się tutaj najwyższa rampa w Europie. Do wyboru liczne strome stoki, ale także wolne tereny dla freeriderów. To oferta także dla osób, które nie jeżdżą na nartach, Ci mogą odwiedzić na przykład pałac lodowy Natur Eis Palast.

Lodowiec Pitztal jest najwyższym lodowcem w Tyrolu z gwarancją śniegu od wrześni do maja. Po całodniowej jeździe na nartach można wybrać się do najwyżej położonego baru w Austrii i cieszyć się fascynującym widokiem na ponad 50 trzytysięczników.

Lodowiec Stubai jest największy w Austrii, gwarancja śniegu od października do czerwca. Bogata oferta nie tylko dla narciarzy. Do dyspozycji 150 km tras zjazdowych, które docenią miłośnicy carvingu, 70 km tras saneczkowych i ponad 100 km tras narciarstwa biegowego.

Ośrodek narciarski Sölden z dwoma lodowcami Rettenbach i Tiefenbach, które połączone są tunelem, jest jednym z najlepszych i najbardziej luskosowych kierunków. Oprócz doskonałych warunków śniegowych, znany jest również z bogatego życia dziennego i nocnego.

Lodowiec Dachstein oferuje świetne warunki nie tylko dla narciarzy. Niezwykłym doświadczenienie może być wizyta w pałacu lodowym lub z perspektywy "Dachstein Sky Walk“, wiszący szklany most ze schodami prowadzący do „nikąd“. Doświadczeni narciarze bawią się tutaj dobrze we freeraidy.