Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Dolna Austria

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Dolna Austria

51 km
8 km
23 km
20 km
21
1
6
14
29 km
cały opis

Odległość z Polski

Praha – Dolna Austria: 289 km | Brno – Dolna Austria: 200 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Dolna Austria
 

Region dolna Austria to jeden z najbliższych kierunków narciarskich w Austrii, dlatego jest często wybieranym kierunkiem przez czeskich i polskich narciarzy. Różnorodność dolnoaustryjackich ośrodków narciarskich jest duża, dobrze będą się tutaj czuć osoby początkujące, ale także średniozaawansowani i wprawieni narciarze.
• Ośrodek narciarski Annaberg to przede wszystkim oferta dla rodzin z dziećmi. Większość stoków narciarskich przygotowana jest dla osób początkujących, do wyboru liczne niebieskie trasy zjazdowe. Do dyspozycji także 20 km tras zjazdowych spełniających normy FIS, zbocza ze skałami, tory skicross i boardercross.
• Ośrodek Hochkar to najwyżej położony ośrodek narciarski, leży na wysokości 1 800 m n.p.m. co gwarantuje śnieg na 19 km dobrze przygotowanych trasach zjazdowych. Oferta usług jest szeroka -przejazdy dla freeriderów z przewodnikiem na niekończących się i świetnie ośnieżonych trasach zjazdowych, oświetlona trasa zjazdowa na nocce nartowanie i FunPark. Kolejnym znanym i często wybiernaym ośrodkiem jest Semmering – Hirschenkogel. To największy ośrodek w Europie z oświetlonymi trasami zjazdowymi. Odbywają się tutaj zawody Pucharu Świata, otoczenie jest ku temu idealne - piękne krajobrazy, rodzinne i sportowe trasy zjazdowe, komfortowe wyciągi i pociągi narciarskie.
• Region Dolna Austria to oferta nie tylko dla narciarzy. Na przykład w ośrodku Raxalpe można wypróbować skibob, ruckXbob lub piesze wycieczki na rakietach śnieżnych. Większość ośrodków oferuje pstrą ofertę dla narciarzy biegowych, dla miłośników skialpinizmu i jazdę na sankach.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Dolna Austria

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecena