Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Karyntia

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Karyntia

393 km
35 km
264 km
94 km
94
15
32
47
164 km
cały opis

Odległość z Polski

Praha – Korutany: 580 km | Brno – Korutany: 491 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Karyntia
 

Korutyntia to najbardziej wysunięty na południe kraj związkowy w Austrii. Dzięki swemu położeniu w południowej części Alp, region szczycie się dużą ilością słonecznych dni. Do najbardziej znanych ośrodków narciarskich w Korutanach należy Heiligenblut, Nassfeld-Hermagor i Mölltalski lodowiec. Korutany słyną nie tylko ze stromych stoków zjazdowych, ale i z mnóstwa jezior, które tworzą wspaniały krajobraz, a zimą zachącają do jazdy na łyżwach.
• Ośrodek narciarski Heiligenblut oferuje szerokie trasy zjazdowe, które można polecić dla miłośników carvingu. Mieści się tutaj wiele naturalnie kształtowanych tras z dużą ilością śniegu. Docenią to miłośnicy snowboardingu i freeriderzy. Znanym punktem ośrodka jet 300 m wysoki wodospad, z którego zimą tworzy się lodowa ściana. W ośrodku można wypróbować także snowrafting, do dyspozycji także oświetlony tor saneczkowy.
• Ośrodek narciarski Nassfeld - Hermagor to jeden z najbardziej nowoczesnych ośrodków w południowej części Alp. Całkowita długość tras zjazdowych to 110 km, warunki pozwalają na dośnieżenie w 100% wszystkich tras zjazdowych. Narciarze biegowi mają do dyspozycji 70 km tras. Snowboardziści z pewnością docenią Snow-Cross-Park na Tressdorfer Alm i Snowboardarea Garnitzen.
• Mölltalski lodowiec oferuje perfekcyjnie przygotowane trasy dla narciarzy, które będą także dostatecznie szerokie dla miłośników carvingu i snowboardingu. Najchętniej odwiedzany lodowiec Kaprun jest stąd oddalony tylko o 50 km. Zaletą tego lodowca jest niezbyt duża ilość narciarzy. Dzięki dobrym warunką śniegowym lodowiec jest odpowiedni na wiosenne nartowanie. Dni są słoneczne, a śniegu jest jeszcze bardzo dużo.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Karyntia

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecena