Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Górna Austria

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?04.11.2023 - 23.12.2023
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Górna Austria

185 km
49 km
112 km
24 km
80
13
17
50
141
2
cały opis

Odległość z Polski

Praha – Górna Austria: 291 km | Brno – Górna Austria: 370 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Górna Austria

Obszar Górnej Austrii obejmuje aż siedem ośrodków narciarskich, każdy o różnym stopniu trudności. Narciarze docenią świetne wyrunki narciarskie i dobre ceny. Region jest także dobrze osiągalny z Czech i Polski.
• Ośrodki narciarskie w Górnej Austrii mają różnorodny charakter. Ośrodek Feuerkogel polecamy dla rodzin z dziećmi i osób początkujących. Wprawieni narciarze mogą wybrać się do Dachstein Krippenstein, gdzie do dyspozycji wysokie tereny polecany dla freeriderów. Ośrodek narciarski Kasberg w Grünau im Almtal to właściwa lokalizacja dla koneserów narciarstwa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od spokojnych rodzinnych tras zjazdowych, aż po trasy spełniające normy FIS, gdzie odbywa się Puchar Europy.
• Jeżeli szukasz adrenaliny i emocji polecamy trasę Fichtl Adventure Slope, która prowadzi ze szczytu Hochfichtu. Trasa ta jest odpowiednia dla wprawionych narciarzy, ale i dla snowboardzistów. To aktywna ski-crossowa trasa, która pozwoli na swobodnę jazę. Ośrodek narciarski Freeride Arena Krippenstein - Obertraun koncentruje się przede wszystkim na wolnych terenach zjazdowych. To idealna oferta dla freeraiderów.
• Ośrodek Gosau - Dachstein West to ulubiony rodzinny ośrodek narciarski.To przeważnie proste i średniozaawansowane trasy, gdzie dzieci mogą ćwiczyć jazdę na nartach. Oprócz zjazdów można skorzystać z toru saneczkowego i ścieżek do narciarstwa biegowego. Można tu także jeździć konno. Dla dzieci przygotowano narciarski park Sumsiland z atrakcjami m.in. lodowa wieża wspinaczkowa.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Górna Austria

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecena