Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Styria

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?04.11.2023 - 23.12.2023
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Styria

350 km
34 km
172 km
144 km
123
15
44
64
250 km
6
cały opis

Odległość z Polski

Praha – Styria: 439 km | Brno – Styria: 324 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Styria

Doskonałe warunki narciarskie w Styrii oferuje ośrodek narciarski Schladming Dachstein. Ośrodek oferuje 220 km tras zajdowych i należy do Top 5 ośrodków narciarskich w Austrii. Oferta dla wszystkich narciarzy, każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy dla początkujących, średniozaawansowanych, ale także trudne stoki zjazdowe. Strategiczne położenie w środkowej części ośrodka Ski Amadé daje dalsze możliwości zjazdowe - 760 km tras.
• Nienaruszona kraina zimowa w Murau i jego okolica zachęcają do przechadzek na rakietach śnieżnych i do uprawiania skialpinizmu. Miłośnicy narciarstwa biegowego mają do dyspozycji 250 km tras. Przez park przyrodniczy Grebenzen prowadzi 50 km długa trasa biegowa. Ośrodek Tauplitz jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Wspaniałe warunki śniegowe, słoneczne tereny, szerokie trasy zjazdowe o łącznej długości 40 km. Wprawieni narciarze mogą skorzystać z 6 km czarnych tras spełniających normy FIS, pozostałe 34 km są podzielone w połowie na łatwe niebieskie trasy rodzinne i czerwone trasy idealne do carvingu i dla średniozaawanosowanych narciarzy.
• Odpocząć od jazdy na nartach można w tradycyjnych narciarskich chatach, gdzie można skosztować lokalne specjały lub odpocząć na tarasie słonecznym. Dużo doświadczenia można nabyć na lodowcu Dachsteinskim. O ile szukacie adrenaliny i wrażeń polecamy zjazdy na dmuchańcach, snowtubing lub paragliding. Styria jest idealnym wyborem na tradycyjną jazdę na nartach, na jazdę na snowboardzie, a także dla miłośników stylu freeride.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Styria

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecena