Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Narty we Włoszech, które pokochasz Wróć na górę

Salzburg

oblibene historie mapa
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  •  
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?2 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Salzburg

1887 km
165 km
991 km
731 km
1509 km
587
145
215
227
662
10
cały opis

Odległość z Polski

Praha – Salzburg: 432 km | Brno – Salzburg: 487 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Salzburg

Salzburg jest rajem do uprawiania sportów zimowych. Znajdziecie tutaj świetnie przygotowane trasy zjazdowe, nowoczesne wyciągi, które bezpiecznie podwiozą Cię na jakikolwiek szczyt. Dzięki skipasowi Salzburg Super Ski Card można korzystać praktycznie ze wszystkich tras zjazdowych w obszarze Salzburgu. Poprzez połączenie to największy ośrodek narciarski na świecie. Połączenie pomiędzy poszczególnymi ośrodkami jest możliwe także za pomocą skibusów.
• Największy i najbardziej znany ośrodek narciarski to Ski Amadé. Obszar jest ukryty w sercu austryjackich Alp, oferuje aż 760 kilometrów tras zjazdowych i łączy aż 5 regionów.
• Lodowiec Kitzsteinhorn w miasteczku Kaprun sięga do wysokości 3 000 m n.p.m. i był pierwszym lodowcem narciarskim w Austrii. Dzięki swojemu położeniu całoroczna pokrywa śnieżna oferuje trasy zjazdowe i czynny snowpark. Lokalizacja lubiana na wiosenne nartowanie.
• Salzburg jest rajem nie tylko dla narciarzy. Panują tutaj świetne warunki dla miłośników narciarstwa biegowego, freeriderów i snowboardzistów. Niektóre regiony jak na przykład Kitzsteinhorn, Gasteinertal lub Dachstein-West wciąż są udoskonalane, aby spełniać wysokie wymagania turystów.
• Nie można pominąć też torów saneczkowych. Mieści się tutaj najdłuższy tor saneczkowy na świecie, wiedzie on z góry Wildkogel. Jego długość to 14 km, a przejazd trasą trwa 50 min.
• Odpoczynek i relaks można zaznać w tutejszych łaźniach termalnych - m.in. w kompleksie Alpen Therme w Bad Hofgasteinu i Felsen Therme w Bad Gasteinu.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Salzburg

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecena